جبهه مردم افغانستان
(جما)
د افغانستان ولس جبهه
Afghanistan people’s front

انقلابی جاوید

باورمندی به دین ناب محمد چنین سرانجام دارد زنان برده جنسی مردان و محروم شدن آنها از تحصیل و اجتماع!؟

اسلام سیاسی سال ها است که انتقام سخت گیرانه از قشر روشنفکر و جنبش زنان میگیرد .و افکار مردم جامعه افغانی در گیرو تیکه داران دین و دین در کنترول دول امپریالیستی و متحدین آن است.

اسلام سیاسی برده داری جنسیتی را پذیرفته و زنان را از کوچک ترین حق شان محروم ساخته که ما در افغانستان شاهد این برده سازی هستیم و عملاً از ادرس اسلام ناب محمدی سالیان متمادی انرا تجربه نموده ایم. زنان سالیان متمادی است که از ابتدائی ترین و کوچک ترین حقوق و امتیازات شان در تمامی رژیم های پوشالی و دست نشانده جهموری دموکراتیک ، دولت اسلامی ، جهموری اسلامی و امارت اسلامی بنابر خصلت دینی این رژیم ها محروم بوده و هستند.

با حاکم شدن دوباره گروه خرافاتی- مذهبی طالبان این لشکر جهل و سپاهیان الله ، و پیگری این گروه بخاطر تطبیق اسلام ناب محمدی و اهداف استعماری خدایان روی زمین شاهد بودیم که ؛ چی جنایاتی و اعمال غیر انسانی را در چوکات مذهب و دین جازده اند .با استفاده از جهل و بیسوادی مردم و کاربرد ابزاری زنگ زده ای دینی مسخ اذهان عمومی مردم و توده های زحمتکش کشور را به چشم و سر خود میبینیم که چی مصیبت بزرگی را نصیب حال مردم با این افکار پوچشان ساخته اند .

در نبود فهم و درک درست از هر پدیده بویژه باور های دینی و دین ستیزی ما شاهد اتفاقات هولناک و اندوه بار فراوانی بوده و هستیم ؛ ناآگاهانه باور داشتن به ملا ها و تکه داران دین که منجر به چی اشتباهات جبران ناپذیر و جنایات نابخش شدنی را مرتکب شده اند. در مقابل هر عمل و تصمیم غیر انسانی انها بجای پرخاشگری و مبارزه برعکس سکوت مرگبار را اختیار نموده و هیچ عکس العمل و اقدامی از طرف مردم صورت نگرفت، خصوصآ در رابطه به محروم شدن دختران نازنین از تعلیم و تحصیل از جانب مبلغین و نماینده های فکری خدایان اسمانی و زمینی .

به نظرمن برامدن از این سیاهچال جهل و خرافات جز مبارزه قاطعانه علیه فرهنگ وارداتی عرب بدوی و اتحاد ،هماهنگی نیروهای ملی ، مترقی و بلند بردن سطح فهم و دانش مردم تا رسیدن به یک جامعه ازاد و انسانی ؛ راهی دیگری وجود ندارد. ما باید به هر قیمت که شده سلطه دین و بساط دین فروشان را برچینیم در غیر ان این مرض موزی و مهلک هست و بود جامعه ما را به نابهودی عام و تام خواهد کشانید و چهارده قرن دیگر مانعی رشد و توسعه ما خواهد شد .تا زمانیکه مردم بر علیه اسلام سیاسی مبارزه نکنند جنایت وحشت ادامه خواهد داشت.

من بار ها در نوشته هایم ذکر کردم که جنبش چپ با احزاب مترقی متحد شد بالای راه حل منطقی توافق کنند و گام های علمی و عملی بخاطر اهداف انسان گستر بردارند اگر نیروی چپ و مترقی سرگرم سیاست بازی های جهان مجازی باشند کار بجای نمیرسد امروز ساخت مدارس انتحاری در کشور آغاز شده و این گروه جهل تلاش دارد تا مکاتب را به مدارس انتحاری تبدیل کنند و فرزندان معصوم را به هیولای مثل خود شان تبدیل سازند و جامعه ما را به خاستگاه و خانه امن هراس افگنان بین اللملی مبدل سازند .

هموطنان گرامی! بیاید از فرصت ها استفاده کنیم زمان به سرعت در گذر است اگر ما دیر بجنبیم به زودی شاهد جنایات بیشمار این گروه خواهیم بود.

بیاید متحدانه بخاطر آزادی مبارزه کنیم.

نگذاریم که گروه ساخت امریکا ملت خفته ما را به تمسخر بگیرد و اهداف پلید استخباراتی و استعماری خود را در این کشور عملی کنند.

منسوبین و راه رهروان جنبش چپ انقلابی بدیل علمی را به معرفی بگیرند و جهت آگاهی توده های زحمکش و وحدت تمام نیروهای ملی و مترقی تلاش خسته گی ناپذیر نمایند.

مانباید بگذاریم که یک باردیگر مردم ما قربانی و هیزم اتش جنگی های ارتجاعی تیکه داران دینی شوند .

شورای نظاری الله اکبر +طالب الله اکبر زمان این شعار ها گذشته .

زنده باد ازادی و استقلال ملی !

51You, Kabir Rakin, Afzal Afzaly and 48 others

4 comments

2 shares

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

یک وبسایت یا وبلاگ در WordPress.com بسازید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: